Gabių ir talentingų mokinių apdovanojimai

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vaida Slančiauskienė

Vasario 29 d. Lazdijų kultūros centre vyko gabių ir talentingų Lazdijų rajono mokinių apdovanojimai.
Sveikiname mokinius ir mokytojus!

Už puikius I-ojo pusmečio rezultatus apdovanoti (pažymių vidurkis 10 arba pasiektas aukštesnysis lygis):

1 klasės mokiniai – Kotryna Gausaitė, Joris Jančiauskas, Evan Juozulynas, Meida Konsevičiūtė, Jonas Liaukonis, Gytė Šraibaitė, Emilija Valentaitė, Keitė Zazirskaitė, Evelina Žalnerauskaitė.

2a klasės mokiniai – Lukas Mizeras, Artūras Ivoška, Gabrielė Barkauskaitė, Rusnė Stankevičiūtė, Emilija Stanulytė, Smiltė Sabaliauskaitė, Viltė Austrotaitė.

2b klasės mokiniai – Jokūbas Balčius, Viltė Barkauskaitė, Austėja Dimšaitė, Ąžuolas Gausa, Paula Glavinskaitė, Rytė Martyniuk.

3 klasės mokiniai – Airidas Abeciūnas, Rūta Apolskaitė, Oskaras Varnelis.

4a klasės mokiniai – Ignė Kuzmickaitė, Mindaugas Titas Švitra, Maja Vilkavickaitė.

4b klasės mokiniai – Ema Bartusevičiūtė, Margarita Bubnelytė, Jokūbas Česna, Gustas Jančius.

Andrėja Janulevičiūtė (III g), Matas Baranauskas (5b), Augustas Ivoška (6 kl.).

Už laimėjimus rajoniniuose, zoniniuose, respublikiniuose konkursuose, varžybose ir olimpiadose apdovanoti:

Benas Stanulis – IV ag klasės mokinys, 35-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antrame etape užėmė I vietą, ruošė informatikos mokytojas metodininkas Juozas Černeckas.

Dominykas Žalnerauskas – I ag klasės mokinys, 35-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antrame etape užėmė I vietą, ruošė informatikos mokytojas metodininkas Juozas Černeckas.

Gabija Žakauskaitė – 8 klasės mokinė, Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse mergaičių salės futbolo 5x5 varžybose užėmė I vietą, Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių kroso varžybose užėmė I vietą. Mokinę ruošė fizinio ugdymo mokytojos metodininkės Rasa Pečiukonienė ir Jolanta Stankevičienė.

Andra Glavinskaitė (8 kl.), Paula Leonavičiūtė (8 kl.),  Aistė Trampaitė (8 kl.),  Elena Kukučionytė (8 kl.) – Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse mergaičių salės futbolo 5x5 varžybose užėmė I vietą, Mokines ruošė fizinio ugdymo mokytojos metodininkės Rasa Pečiukonienė ir Jolanta Stankevičienė.

Danielė Mačionytė (II g), Marina Supranavičiūtė (III g), Viktorija Stankevičiūtė (III g) – Lietuvos moksleivių aerobinės gimnastikos čempionate, jaunimo amžiaus grupėje, trejeto rungtyje užėmė III vietą. Mokines ruošė fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Jolanta Stankevičienė.

Gabrielė Stankevičiūtė, Vilius Buožys – 7 klasės mokiniai, Lietuvos moksleivių aerobinės gimnastikos čempionate, jaunių amžiaus grupėje, mišrios poros rungtyje užėmė I vietą, Kauno rajono atvirame aerobikos gimnastikos čempionate, jaunių amžiaus grupėje, mišrios poros rungtyje užėmė I vietą, atvirame Lietuvos aerobinės gimnastikos žiemos čempionate ,,Klaipėda – 2023", jaunių amžiaus grupėje, mišrios poros rungtyje užėmė I vietą. Mokinius ruošė fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Jolanta Stankevičienė.

Rusnė Stankevičiūtė (2a), Paula Glavinskaitė (2b), Viltė Barkauskaitė (2b) – atvirame Lietuvos aerobinės gimnastikos žiemos čempionate ,,Klaipėda – 2023", vaikų amžiaus grupėje, trejeto rungtyje užėmė II vietą. Mokines ruošė fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Jolanta Stankevičienė.

Rusnė Stankevičiūtė (2a), Paula Glavinskaitė (2b), Viltė Barkauskaitė (2b), Deimantė Bubnelytė (2a), Andrėja Vigraitytė (2a) – atvirame Lietuvos aerobinės gimnastikos žiemos čempionate ,,Klaipėda – 2023", vaikų amžiaus grupėje, penketo rungtyje užėmė II vietą. Mokines ruošė fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Jolanta Stankevičienė.

Ieva Kazokaitė – III g klasės mokinė, VI Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados savivaldybės etape užėmė I vietą, ruošė lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė Rasa Dumbliauskaitė  ir muzikos vyresnioji mokytoja Rasa Sabaliauskienė.

Andrėja Janulevičiūtė – III g klasės mokinė, 62-osios Lietuvos mokinių  chemijos olimpiados antrame etape užėmė I vietą, ruošė chemijos vyresnioji mokytoja Rasa Rutkauskienė. 56-osios Lietuvos mokinių  biologijos olimpiados antrame etape užėmė I vietą, ruošė biologijos vyresnioji mokytoja Danutė Kubilienė. 71-osios Lietuvos mokinių  fizikos olimpiados antrame etape užėmė I vietą, ruošė fizikos mokytojas metodininkas Algis Ragelis.

Domas Kukučionis – II g klasės mokinys, 56-osios Lietuvos mokinių  biologijos olimpiados antrame etape užėmė I vietą, ruošė biologijos vyresnioji mokytoja Danutė Kubilienė.