Vasario 4-oji mokykloje -  kūrybiškumo diena „Aš kūrybos pasaulyje“,
skirta Sigito Gedos 79-osioms gimimo metinėms

integer kapc

Vyko integruotos pamokos, veiklos, užsiėmimai.

1 ir 3 klasės mokiniai integruotose pamokose „Kelionė mėlynuoju autobusiuku“ prisiminė S. Gedos biografiją, domėjosi atminimo įamžinimu, žemėlapyje ieškojo su S. Geda susijusių vietų, raiškiai skaitė labiausiai patikusius S. Gedos eilėraščius, juos dailiai perrašė, iliustravo, sudarė savo labiausiai patikusių eilėraščių rinkinį, prisiminė ir dainavo daileles, kurių žodžių autorius S. Geda.

2 ir 4 klasės mokiniams vyko integruota pamoka bibliotekoje „Poeto Sigito Gedos dovana vaikams“. Bibliotekininkė Rimutė pristatė poeto biografiją, supažindino su S. Gedos parašytomis knygomis vaikams. Mokiniai skaitė eilėraščius, inscenizavo, dainavo pagal poeto sukurtus žodžius nuotaikingas, labai vaikų mėgstamas daineles.

8 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir literatūros  ir dailės pamokoje „Nupiešiu S. Gedos eilėraštį“.

9 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir literatūros ir matematikos pamokoje „Sigito Gedos mintys HAIKU poezijos rėmuose“.

Anglų kalbos pamokose vyresni mokiniai vertė į anglų kalbą dainą apie jūrų arkliuką (pagal S. Gedos eilėraštį), pradinukai klausė dainelių, kurių žodžių autorius S. Geda, ir jas iliustravo.

Sigito Gedos kūryboje daug dėmesio skiriama Žemei, žmogui ir Visatos darnai, todėl per chemijos pamokas 8-9 klasių mokiniai atliko tyrimus, kuriais siekė išsiaiškinti palankias gyvybei sąlygas. Matavo anglies dioksido kiekį patalpų ore, patys gamino ir analizavo žmogaus kūno ląstelių skystį.