Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Smiginio varžybos

mokytoja R.Pečiukonienėsmiginis2017

Lietuvos mokyklų žaidynių klasikinio smiginio rajoninės varžybos vyko Lazdijų sporto centre kovo 16 dieną. Dalyvavo 5 vaikinų  ir 6 merginų komandos. Veisiejų gimnaziją atstovavo merginos - Gabija Sukackaitė ir Guoda Varnelytė abi III bg klasės mokinės, kurios užėmė 3 vietą.

Vaikinai - Rokas Petraška ir Lukas Grubis abu 7b klasės mokiniai užėmė 1 vietą ir iškovojo teisę dalyvauti finalinėse smiginio varžybose. Žiežmarių gimnazijoje kovo 17 dieną susirinko varžytis 32 vaikinų ir 30 merginų komandų iš visos Lietuvos. Veisiejų S. Gedos gimnazijos mažiesiems sportininkams pogrupyje lėmė burtai susitikti su Jurbarko, Elektrėnų ir Vilniaus komandomis. Vaikinai nugalėję Vilniaus komandą, užėmė 3 vietą pogrupy ir į kitą varžybų etapą nepateko. Varžybos vyko sklandžiai, buvo gera organizacija. Sveikiname Roką ir Luką.