kuriame ateitimtpsacsmm

TECHNOLOGIJŲ, MENŲ IR GAMTOS MOKSLŲ INFRASTRUKTŪRA
PROJEKTO KODAS Nr. VP3-2.2-ŠMM-01-V-01-001

Projektas „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“ skirtas aprūpinti mokyklas šiuolaikinėmis mokymo priemonėmis. Šio Mokyklų tobulinimo programos plius (MTP plius) projekto tikslas – plėsti galimybių ratą mokiniams renkantis mokymosi kryptį, atitinkančią įvairius jų polinkius bei poreikius.
Pagrindinis projekto „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“ uždavinys – modernizuoti bendrojo lavinimo mokyklas bei profesinio rengimo įstaigas, kurios turi 9–12 klasių mokinius ir technologinių gimnazijų skyrius, atnaujinant gamtos, menų bei technologijų mokymo priemones, stakles ir įrengimus.

Mokytojams ir mokiniams smagu dirbti atnaujintose kabinetuose su nauja įranga. Didesnės galimybės planuoti, eksperimentuoti, realizuoti save. Projekto metu gimnazija aprūpinta moderniomis priemonėmis, įranga dailės, chemijos, biologijos, medžio technologijų kabinetams.

CHEMIJOS PRIEMONĖMIS:

Chemijos priemonių rinkiniai mokiniui, cheminių medžiagų rinkiniai, molekulių modelis, rinkiniai klasei, sensorių su priedais rinkiniai, nešiojami kompiuteriai, nespalvotas spausdintuvas, projektorius ir dokumentų kamera.

DAILĖS PRIEMONĖMIS:

Stacionarus kompiuteriai, spalvotas spausdintuvas, fotoaparatas, puslapio maketų kūrimo kompiuterinė programa, dailės reikmenų ir įrankių rinkinys, darbų eksponavimo įrangos rinkinys, degimo krosnelė, grafikos spausdinimo presas, įrangos rinkinys piešimui, tapybai, kūrybinių ir projektinių darbų atlikimui, įrankių rinkinys keramikos darbams, molbertai su piešimo lenta, degimo krosnelės“ lentynėlių ir stovelių rinkinys.

MEDŽIO KONSTRUKCIJOS PRIEMONĖMIS:

Darbastaliai medžio darbams, darbastaliai metalo darbams, diskinės medienos pjovimo staklės dulkių nusiurbimo įrenginys, elektros ir elektronikos mokymo rinkinys, fotoaparatas, įrankių spinta medienos obliavimo–reismusavimo staklės, medienos tekinimo staklės, metalo tekinimo staklės, nespalvotas spausdintuvas, projektorius ir dokumentų kamera, rankinių elektrinių įrankių rinkiniai, stacionarūs kompiuteriai, stalinės gręžimo staklės, stalinės gręžimo staklės, dulkių nusiurbimo įrenginys.

BIOLOGIJOS PRIEMONĖMIS:

Stacionarus kompiuteris, fotoaparatas, nespalvotas spausdintuvas, mikroskopas su mikroskopine kamera, mikroskopai mokiniui, mikroskopinių preparatų rinkiniai mokiniui, mikroskopinių preparatų rinkiniai mokytojui, žmogaus anatomijos modelis, žmogaus griaučių modelis, biologijos priemonių rinkinys, mejozės modelis, mitozės modelis, mikroskopinių preparatų rinkiniai mokiniui.

Projektas „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“ finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų.