Dabar svetainėje 11 svečių ir narių nėra

logosnow Sniego diena „Sportui šaltis nebaisus“

Pedagogės Angelė Burbienė, Aldona Truskienė, Vilma Blažaitienė

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus suaugusieji ir vaikai kieme žaidžia, sportuoja, grūdinasi visais metų laikais. Šiemet žiemą taip pat „Sportui šaltis nebaisus“! Tokiu pavadinimu sausio 21 dienos rytą įstaigoje vyko šventė bei pasaulinės Sniego dienos paminėjimas. Visi „traukinuku“ sugužėjo į įstaigos kiemą, kur atliko sportines užduotis: dviese draugiškai nešė „sniego kamuolį“ (kamuolį-šoklį), su lazda sniego tuneliu rideno „sniego gniūžtę“ (kamuoliuką), vyko rogučių lenktynės. Vaikai su pedagogais ir tėvais atliko eksperimentą – sniego virsmą vandeniu, o paskui - ledu.

Prieš kelias dienas vaikai iš kiemo kibirėliuose parsinešė sniego ir stebėjo kaip jis ištirpo, virto vandeniu. Vėliau tą vandenį užšaldė. Į šventę kiekviena grupė atsinešė ledo kubus. Iš jų vaikai su suaugusiųjų pagalba bandė iškalti ledo skulptūrėles. Daug džiaugsmo visiems suteikė sniego dažymas ekologiškais dažais. Ant sniego „pražydo“ gėlytės, atsirado takeliai, lašeliai, balionai, net kalėdinė eglutė! Po šventės visi vaikai gavo prizus.

Žiema tęsiasi ir smagios pramogos nesibaigia!