Mokomojo Europos parlamento
 pirmininkų mokymai Alytuje

Kornelija Žilionytė,  II bg

Rugsėjo 18-19 dienomis, Alytaus profesinio rengimo centre vyko Mokomojo Europos Parlamento mokymai, kuriuose buvo apmokomi nauji pirmininkai. Juose dalyvavo mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja Kornelija Žilionytė ir tarybos narė Irutė Gudebskaitė. Pirmoji mokymų diena buvo netikėta ir labai įdomi. Mokėmės komandos formavimo žaidimų, komandinio darbo, „minčių lietaus“ pritaikymo darbuose.  Taikyti neformalaus ugdymo metodai skatino kūrybiškumą, nuoširdumų ir atvirumą - kas yra vienos iš pagrindinių projekto Mokomasis Europos Parlamentas vertybių. Diena tikrai neprailgo!  Antrąja diena rašėme rezoliucijas, dirbome su politinėmis grupėmis, komitetais, vyko plenarinis posėdis, kuris tikrai plačiai papildė dalyvių bagažą!

Per dvi dienas susiradome daug naujų draugų, apsikeitėme idėjomis su daugybe mokinių valdžios atstovų, išmokome formuoti komandą ir lyderiauti, o taipogi puikiai ir prasmingai praleidome laiką!