Konkursas „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“

mokytoja J.Stankevičienė

sportiskiausia 2015

Gruodžio 10 d. į Vilnių suvažiavo būrys sportiškiausių Lietuvos mokinių ir mokytojų – kino centre „Vingis“ vyko konkursų „2014–2015 m.  m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“ ir „Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų penketukas 2015 m.“ nugalėtojų apdovanojimo šventė. Džiugu, kad šiame būryje buvo ketvirtą vietą užėmusi mūsų Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija. Gimnaziją atstovavo geriausios aerobinės gimnastikos atstovės: Viktorija Kisielytė IIbg, Ema Markevičiūtė Iag, Eimantė Palačionytė Iag, Žaneta Valiulytė Iag, Janita Supranavičiūtė Ibg, Augustė Slavinskaitė 5kl., Guoda Viselgaitė 5kl., Marina Supranavičiūtė 3kl. ir smiginio finalinių varžybų atstovė IVbg klasės moksleivė Dovilė Vaikšnoraitė.

Sportiškiausios Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos renkamos jau 14-tą kartą. Šiemet konkurse dalyvavo 49 mokyklos, iš jų išrinktos 5 sportiškiausios pradinės mokyklos ir mokyklos–darželiai, 5 pagrindinės mokyklos ir progimnazijos bei 5 vidurinės mokyklos ir gimnazijos. Konkursų nugalėtojams įteiktos padėkos, organizatorių įsteigtos dovanos ir piniginiai prizai. Konkursus organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija bei Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu. Konkursų partneriai – Lietuvos moksleivių sporto asociacija, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV, Lietuvos olimpinė akademija ir Lietuvos sporto universitetas. Po apdovanojimų konkurso nugalėtojams buvo rodomas kino filmas ,,Mažasis pricas”.

• DSCN0714
  • DSCN0721