„Šauliškos Kalėdos“

Jaunoji šaulė Ema Bakanovaitėsauliu kaled2016

Kalėdos - tai laikotarpis, kai visa šeima gali susirinkti ir pabūti kartu, kai gali stebinti savo draugus, giminaičius, šeimos narius. Bet Alytaus šaulių namuose vyko visai kitokios Kalėdos... Tai buvo šauliškos Kalėdos! Į šaulių namus susirinko didelė dalis rinktinės. Tai pat ir Veisiejų šauliukai.

Šauliškos Kalėdos buvo tikrai išskirtinės, nes vyko tai pat ir nominacijų įteikimai, kur buvau nominuota kaip „Metų atradimas“, rinktinės vadas S. Valatkevičius įteikė padėkas, iš kurių dvi gavo mūsų jaunosios šaulės I. Gudebskaitė ir K. Žilionytė, o svarbiausia šauniausio šaulio rinkimai. Juose dalyvavau ir aš, jaunoji šaulė Ema Bakanovaitė.

Pirmąjame etape reikėjo atsakyti į dešimt klausimų susijusių su Lietuvos Šaulių Sąjunga. Su užduotimi puikiai susitvarkiau. Antrąjame etape buvo užduoti bendro išprusimo uždaviniai ir klausimai, kurie tai pat buvo nesunkūs, nors galiu pripažinti verčiantys gerai pagalvoti. Trečiajame etape buvo skanduotės kūrimas ir būtinas prisistatymas, kurio metu aš parodžiau mūsų būriuko kurta filmuką. Prieš paskutinis etapas buvo praktika. Reikėjo ne tik kuo greičiau apsirengti uniformą, bet ir kuo tvarkingiau tai padaryti. Ši užduotis buvo gan sunki, todėl po šios užduoties iškritau. Ir penktasis etapas buvo susijęs su azimutais, kurią manau būčiau įveikus lengvai.

Po renginio gėrėme arbatą ir vaišinomės, kalbėjom, susipažinome su kitų miestų jaunaisiais šauliukais.

Kad ir kaip būtų buvę linksma, bet atėjo laikas, kai reikia atsisveikinti ir grįšži namo. Tai buvo nepamirštamos ir geriausios mūsų būriukui šauliškos Kalėdos.